Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1040207229


18.12.2002
Вибори

Дніпропетровська влада заборонила розміщувати у місті будь-яку політичну рекламу, крім реклами блоку „За єдину Україну!“

   

Дніпропетровська обласна організація партії "Яблуко" розповсюдила заяву, в якій наведено інформацію про нараду, що відбулася у Дніпропетровському міськвиконкомі 19 лютого. За даними "Яблука", на нараду були зібрані представники фірм, що займаються розміщенням зовнішньої реклами. Як йдеться в заяві, заступник голови Дніпропетровського міськвиконкому Євген Заєць заявив бізнесменам: "До 31 березня не мусить бути жодної політичної реклами на вулицях Дніпропетровська, крім реклами блоку "За єдину Україну!".

Дніпропетровщина вже визначилася зі своїм вибором - це блок "За єдину Україну!", до якого належать наші видатні земляки". Згідно з "квотами", встановленими міськвиконкомом, фірма, якій належать 70 біг-бордів, мусить безкоштовно надати під рекламу блоку "За єдину Україну!" 10 з них. Як зазначає "Яблуко", натякаючи на наслідки невиконання вказівки, Є.Заєць заявив: "Ми з вами давно працюємо. Маю надію, ви хочете працювати і після 31 березня".

Обласна організація партії "Яблуко" заявила протест проти тиску на підприємців і порушення демократичних норм і має намір звернутися до всіх інстанцій. "Не дамо перетворити Дніпропетровщину на заповідник політичного терору і свавілля чиновників", - наголошується в заяві.

УНІАН, 21.02.2002 (http://www.razom.org.ua/events/?news_id=1046 )

Рекомендувати цей матеріал