MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

З 17 лютого передачі Радіо Свобода будуть вилучені з мережі радіо “Довіра”

06.04.2004   

Слухачі з 17 лютого не зможуть слухати Радіо Свобода на FM–хвилях.

Як зазначено на сайті української служби Радіо Свобода, таке рішення ухвалило нове керівництво телерадіоорганізації “Довіра”, генеральним продюсером якого нещодавно став Сергій КИЧІГІН.

На адресу директора української служби Радіо Свобода Олександра НАРОДЕЦЬКОГО надійшов лист від першого заступника директора телерадіоорганізації "Довіра" Валентина РЕЗНИЧЕНКА, у якому він повідомив, що у зв’язку зі структурними змінами, а також зміною програмної концепції мовлення на “Довірі”, передачі Радіо Свобода, починаючи з 17 лютого цього року, будуть вилучені з мережі “Довіри”. За словами В.РЕЗНИЧЕНКА, передачі української служби Радіо Свобода не вписуються у цю нову концепцію. “На час, поки цей період триватиме, ми змушені виключити програми Радіо Свобода з сітки мовлення”, повідомляється в офіційному листі керівництву української служби Радіо Свобода (йдеться про нову концепцію телерадіоорганізації “Довіра”, яку розробив С.КИЧІГІН).

Радіо Свобода надавало свої програми на хвилях радіо “Довіра” протягом останніх п’яти років.

Президент корпорації “Вільна Європа – Радіо Свобода Томас ДАЙН гостро скритикував рішення нового керівництва телерадіоорганізації "Довіра" про вилучення з мережі "Довіри" з 17 лютого передач української служби Радіо Свобода.

За словами Т.ДАЙНА, "це політичний крок проти демократії, проти свободи слова і свободи преси. Це крок проти Радіо Свобода, який вкотре демонструє, що політичне керівництво України не спроможне жити у відкритому суспільстві і змушене "контролювати" медіа, як це було в добрі старі часи Радянського Союзу".

Як сказав директор відділу маркетінгу і розміщення програм Бюро закордонного мовлення Сполучених Штатів Америки Енвер САФІР, “Довіра” свого часу підписала контракт з Бюро закордонного мовлення США, а не з корпорацією Радіо "Вільна Європа"- Радіо Свобода. Згідно з умовами цієї угоди, “Довіра” зобов’язана попередити Бюро про рішення припинити мовлення української служби Радіо Свобода за 30 днів до запланованої дати розірвання контракту.

Спроби взяти коментар з цих питань у В.РЕЗНИЧЕНКА закінчились безрезультатно.

Як повідомляв УНІАН, 19 січня ц.р. С.КИЧІГІНА було призначено генеральним продюсером радіостанції “Довіра”. Дехто пов’язує “повернення” С.КИЧІГІНА на “Довіру” із входженням у радіостанцію структур, наближених до “Українського Медіа Холдингу”.

Керівництвом радіо було оголошено конкурс на заміщення посади генпродюсера, і С.КИЧІГІН, подавши свою концепцію розвитку радіо, став його переможцем.

Як відомо, С.КИЧІГІН свого часу був засновником газети "Киевские ведомости", видавництва "Довіра". Саме він був творцем радіостанції "Довіра", але потім залишив проект. Зараз С.КИЧІГІН є видавцем і керівником газети "2000".

Радіостанція "Довіра" має розгалужену мережу мовлення по Україні в FM-діапазоні, зокрема, її передачі транслюються в усіх містах-мільйонниках, окрім Одеси.

(UNIAN, 12.02.2004 12:13)
Див. також — “Факты”, 21 января 2004 г.

 Поділитися