Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1103718544


22.12.2004
10

Колишній ведучий програми „Вісті” на Першому національному Володимир Голосняк вимагає у суді поновити його на посаді старшого режисера телекомпані,- повідомляє медіа-профспілка

   

15 листопада він подав позов на Національну телекомпанію України до Дарницького суду Києва. Інтереси журналіста буде представляти юрист Київської незалежної медіа-профспілки Ірина Маєвська.

„Наші вимоги – поновити Володимира Голосняка на роботі на посаді старшого режисера ТВО „Новини”, анулювати запис у трудовій книжці з приводу незаконного звільнення, компенсувати середню заробітну плату за час вимушеного прогулу та відшкодувати моральну шкоду у розмірі 5500 гривень”, - говорить юрист медіа-профспілки.

9 листопада Микола Канішевський, перший віце-президент Національної телекомпанії, заявив Голосняку, що той звільнений з роботи.

Київська незалежна медіа-профспілка вважає звільнення Голосняка незаконним. Юрист профспілки дійшла висновку, що обґрунтування телекомпанією рішення про звільнення у зв’язку з закінченням декретної відпустки ведучої, яку Голосняк тимчасово підміняв, є неправомірним.

Ведучого звільнили через те, що він відмовився зачитувати заяву штабу Віктора Януковича про теледебати, вважаючи за необхідне одночасно подати точку зору штабу Віктора Ющенка, яка на цей момент вже була оприлюднена.

Голосняк є одним з понад трьох сотень журналістів, що два тижні тому виголосили протест проти цензури на телебаченні та почали боротьбу за повноту та неупередженість новин (Телекритика).

(16-11-2004 15:21 Майдан-ІНФОРМ

http://maidan.org.ua/static/news/1100611301.html)


Рекомендувати цей матеріал