Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1120663091


06.07.2005 | Олена Короїд
03

У центрі уваги – права людини

   

Громадська організація Центр „Доброчин” у м.Чернігові реалізує проект „Спільнота – за відповідальність”. Мета даної ініціативи – поліпшення правової просвіти громадян та підвищення відповідальності працівників правоохоронних органів.

У ході реалізації проекту проводиться дослідження ситуації з дотриманням прав людини працівниками правоохоронних органів у м. Чернігові. До цієї роботи залучені спеціалісти Україно-американського бюро захисту прав людини та Центру „Доброчин”.

Систематизовані та узагальнені причини виявлених порушень у формі аналітичного звіту стануть основою для вироблення пропозицій для керівництва правоохоронних органів не тільки Чернігівщини, але й для Міністерства внутрішніх справ України щодо подолання ситуації з порушеннями прав людини та запобігання таким порушенням у подальшому. Буде видана брошура „Погляд громадської організації на дотримання прав людини працівниками правоохоронних органів” з рекомендаціями провідних правозахисних недержавних організацій України.

У рамках спільних дій відбудуться навчальні семінари для працівників правоохоронних органів та ряд „круглих столів” з керівництвом УМВС України в м. Чернігові та Чернігівській області.

На сьогоднішній день з метою підвищення правових знань громадян Центром видана і розповсюджується інформаційна пам’ятка „Права людини при затриманні, арешті та обшуку”, що містить найважливіші питання, які слід знати при спілкуванні з представниками міліції.

Ця ініціатива реалізується за фінансової підтримки USAID, в рамках програми МГО„ Дім Свободи - Україна”.

(“Наше слово”, м. Мена, Чернігівська обл., 12 березня 2005 р.)


Рекомендувати цей матеріал