Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1138801181


01.02.2006
Хроніка
джерело: maidan.org.ua

«Наша Україна» публічно обговорює проект розвитку України

   

Обговорення стратегії є відкритим для громадськості на електронній сторінці http://www.strategyforukraine.org

«Наша Україна» продовжує публічне обговорення проекту програми «Стратегія розвитку України». Залучаються місцеві фахівці різного профілю діяльності.

З 9 грудня 2005 до кінця лютого 2006 року по всій Україні триває обговорення та опрацювання основних тематичних блоків проекту Стратегії, зокрема: сучасна економічна та соціальна система, аграрна політика, охорона здоров’я, освіта і наука, місцевий та регіональний розвиток, судова реформа, молодіжна політика, національна безпека та оборона.

У березні буде презентовано зведений документ – Програму «Стратегія розвитку України».

Матеріали і результати роботи тематичних робочих груп та їхні дослідження будуть використані в законопроектній діяльності членами парламентської фракції «Наша Україна.

Обговорення стратегії є відкритим для громадськості на електронній сторінці http://www.strategyforukraine.org

У рамках Всеукраїнського програмного туру-обговорення 31 січня у Полтаві відбувся семінар «Аграрна політика: необхідність змін» за участю керівника селянського проекту Василя МАГАСА, а також експертів з питань села, науковців та представників місцевих органів влади та агробізнесу.

Під час роботи круглого столу зачіпалися також проблеми реформування аграрних відносин, форм державної підтримки сільського господарства, проблем функціонування окремих галузей та формування окремих ринків сільськогосподарської продукції, проектів нормативних актів, спрямованих на реалізацію аграрної політики «Нашої України».

31-01-2006

Прес-служба Полтавського обласного штабу блоку «Наша Україна»
Рекомендувати цей матеріал