Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1160391412


09.10.2006
Вісті з пострадянських країн
джерело: www.imi.org.ua

У пам’ять про Анну українська громадськість запалить свічки під Посольством Росії

   

Українські друзі Анни Політковської співчувають родичам загиблої журналістки „Новой газеты» і закликають усіх небайдужих прийти у вівторок під Посольство Російської Федерації в Києві і запалити свічки в пам’ять про Анну Політковську.
„Убивство Анни не може залишити байдужою жодну порядну людину. Ми не можемо спокійно спостерігати, як поруч з нами підіймає голову російський фашизм. Позавчора в Росії було промивання мозків і переслідування опозиції. Вчора – ксенофобська істерія, міліцейські облави і депортації людей «неправильної» національності. Сьогодні вбивають людей, які насмілилися казати кремлівським вождям правду про їхні злочини”, - кажуть члени ініціативної групи, які особисто знали журналістку, мали причетність до перекладу і видання в Україні її книжки „Друга Чеченська”.
Акція поминання відбудеться у вівторок, 10 жовтня, о 13 годині в Києві за адресою, Повітрофлотський проспект, 27. Учасники запалять свічки і читатимуть вголос тексти Політковської. Контактний телефон організаторів - 8 (067) 456 75 42 (Олександр).


Рекомендувати цей матеріал