MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

ВР Криму частково задовольнила вимоги місцевих журналістівПрокуратура опротестувала нові правила акредитації журналістів у кримському парламентіНацкомісія стурбована порушенням прав журналістівВерховна Рада Криму пішла на поступки журналістамМілітариzовані: Росія посилює діяльність ‘Юнармії’ у КримуВикористання репродуктивних клітин після смерті: Рада виправила норму законуЕвгений Захаров отдаст Премию Гавела на зубные протезы пострадавшим от пыток россиянВ окупованому Криму катували людину, яка шукала незаконно вивезених з України дітей Політв’язня Азамата Еюпова етапували з окупованого Криму до Челябінської області, попри 4 ішемічні інсульти Как врачи-волонтеры работают с пострадавшими от российской агрессииРада нацбезпеки доручила перевірити рішення ВЛК про непридатність до військової службиОкуповані: що наразі відбувається в Криму Верховний Суд у Москві залишив за ґратами колишнього вчителя музики з КримуУ Координаційному штабі відбулася нарада щодо фактів порушення Росією вимог МГПФСБ планує вивозити українських дітей до Криму, аби зменшити ризики від українського контрнаступуЗа час російської окупації у Криму були зафіксовані 24 випадки переслідування дітейРада ООН засудила РФ за насильницьке переміщення та депортацію українських дітейОкупаційна влада Криму розширює список об’єктів для незаконної ‘націоналізації’Кроки до звільнення КримуРік війни, резолюція Генасамблеї ООН, День спротиву окупації Криму — підсумки тижня

Кримські журналісти оголосили Раді бойкот

08.12.2006    джерело: pravda.com.ua

Близько 50 представників засобів масової інформації оголосили бойкот і залишили зал засідання Верховної Ради Криму на знак протесту проти введення нового порядку акредитації працівників ЗМІ.

Журналісти передали ухвалену ними заяву депутатові Ради Криму Тетяні Красиковій для оголошення в залі однак голова Ради Криму Анатолій Гриценко не дозволив це зробити.

Після цього журналісти з пов’язками на обличчі залишили зал на знак протесту, повідомляють "Українські новини".

В ухваленій заяві йдеться, що новий порядок акредитації порушує низку статей українського законодавства, зокрема, вимагає від ЗМІ надання додаткових документів, не передбачених законом, і вводить кількісне обмеження на акредитацію працівників ЗМІ.

"Ці 2 пункти нового порядку фактично заміняють процедуру реєстрації працівників ЗМІ... процедурою дозвільної акредитації, що порушує статті 34, 35 Конституції, статті 5, 9, 29, 43 закону про інформації, статті 27, 34 закону про друковані ЗМІ в Україні... ", – йдеться в заяві.

Новий порядок вводить обмеження на проведення зйомок і записів інтерв’ю, що також суперечить законам України.

"Користуючись правом вносити в органи влади пропозиції про поліпшення їхньої діяльності... ми звертаємося до депутатів Верховної Ради Криму з проханням скасувати окремі пункти нового порядку акредитації, привести текст цього порядку у відповідність до українського законодавства і врахувати всі зауваження...", – йдеться в заяві.

На початку тижня президія Ради Криму затвердив новий порядок акредитації працівників ЗМІ, відповідно до якого постійну акредитацію можуть одержати не більш 2 представників одного ЗМІ.

Крім того, порядок передбачає ведення відеозйомки або аудіозапису тільки з дозволу депутатів або працівників Ради Криму.

Порядок також вводить надання додаткової інформації про ЗМІ для одержання акредитації і зобов’язує журналістів попереджати про своє бажання бути присутнім у залі засідань Ради Криму за 2 дні.

08.12.2006

 Поділитися