MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Пам’ять жертв масової депортації мешканців Криму вшановуватимуть у СімферополіУ центрі Сімферополя запалили сотні свічок у пам’ять про депортацію кримських татарДо Криму приїдуть ще 100 тисяч татар - експертиЗа час російської окупації у Криму були зафіксовані 24 випадки переслідування дітейВ Росії засудили чотирьох кримськотатарських активістів: разом вони отримали 53 роки ув’язнення Універсальна категорія еволюції розуму. Колективна пам’ять системи: метапідхід КОНЦЕПЦІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ ЯК УНІВЕРСАЛЬНОЇ КАТЕГОРІЇ ЕВОЛЮЦІЇ РОЗУМУ: МЕТАПІДХІДСьогодні – День скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народуВідкритими очимаДо 74-ої річниці депортації кримських татарЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 74 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 16.05.2016 – 20.05.2016Напередодні роковин депортації кримськотатарського народу співачка Джамала перемогла на Євробаченні з піснею «1944»Парламент України визнав депортацію кримських татар геноцидомЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 35 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 10.08.2015 – 14.08.2015Забезпечення прав внутрішньо переміщених осібСитуація в АР Крим та права людиниВ Україні відзначають 71-ту річницю депортації кримських татарТри реальностіПрокурор Криму погрожує депортацієюСБУ передала Джемільову документи про депортацію з Криму 1944

Пам’ятник жертвам депортації кримських татар відкрили у Криму

16.05.2007    джерело: 5tv.com.ua

Меморіал до річниці геноциду, яку відзначатимуть 18 травня, встановили у селищі Міжводне Чорноморського району. 63-и роки тому за наказом радянської влади, до Середньої Азії вивезли майже 190 тисяч людей.

Кошти на пам’ятник жертвам депортації збирали самі мешканці селища. На стелі заввишки 3 метри зображений Крим, що палає у вогні. Це символ визволення та повернення на батьківщину кримських татар.

Еміль Аметов, автор меморіального комплексу: "Пока не решится национальный вопрос крымских татар - борьба не прекратится. За государственность, за восстановление нашей культуры. За все наши человеческие ценности, которые мы должны иметь наравне со всеми народами в Украине."

16.05.2007

 Поділитися