MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

На журналіста напали через ЄДАПС?

18.12.2007    джерело: www.pravda.com.ua

Незалежна медіа-профспілка України та Інститут масової інформації вимагають від правоохоронців встановити винних у нападі на журналіста газети "Бізнес" Максима Біроваша.
У медіа-профспілці переконані, що побиття та пограбування Біроваша безпосередньо пов’язані з виконанням ним журналістських обов’язків.ак, у ніч з 7 на 8 грудня у Києві невідомі напали на журналіста у ліфті будинку, де мешкає Біроваш.
За словами журналіста, двоє чоловіків увійшли за ним у ліфт в останній момент, коли зачинялись двері. Нападники збили його з ніг, вихопили сумку і втекли.
Біроваш стверджує, що у сумці були документи внутрішнього листування МВС, протоколи засідань комісій із питань паспортизації та інші документи, які лягли в основу його журналістського розслідування про махінації з видачею паспортів.
Саме ці, викрадені, документи журналіст мав пред’явити під час судового засідання 10 грудня 2007 року - за позовом голови консультаційної ради консорціуму "ЄДАПС" Юрія Сидоренка.
Згодом Біроваш знайшов покинуті речі на сходах під’їзду, однак важливих документів там не було. Також викрадені електронні носії інформації, два мобільних телефони, ноутбук та записник журналіста.
Біроваш підозрює, що нападники виконували замовлення, метою якого був саме пошук і розкриття його джерел інформації в органах МВС.
Медіа-профспілка та ІМІ вимагають серйозно поставитися до підозр журналіста і ретельно перевірити цю версію під час слідства.

 Поділитися