Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1202740819


11.02.2008
У недержавних організаціях

Громадські організації з прав людини створюють Волинську правозахисну групу

   

Громадські організації Волинської області, які працюють у сфері прав людини, вирішили об’єднатись у Волинську правозахисну групу. Наразі відбувається процес її створення. Про це «Волинську правду» повідомив голова Ради громадських організацій із прав людини Микола Нікітюк.

«До Волинської правозахисної групи ввійдуть громадські організації, адвокатські структури, представники ЗМІ – усі бажаючі, хто працює на утвердження гідності українця та забезпечення реалізації його конституційних прав», – зауважив Микола Нікітюк.

Він також повідомив, що 9 лютого відбулася зустріч активу Ради громадських організацій із прав людини з головою Волинської ОДА Миколою Романюком, на якій офіційно заявлено про такий намір. Учасники зустрічі також обговорили Програму забезпечення реалізації прав і свобод людини, а також роботу правоохоронних структур у частині забезпечення захисту прав людини та розгляду звернень громадян.

Зі слів пана Нікітюка, мета програми – об’єднання зусиль правозахисних громадських організацій області та депутатських комісій місцевих рад у попередженні порушень прав людини, боротьбі з корупцією, здійснення ефективного громадського контролю за роботою правоохоронних органів та правове виховання жителів Волині.

Микола Романюк наголосив на необхідності та актуальності громадського контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав і свобод громадян, підкреслив свою готовність до подальшої співпраці з громадськими організаціями.

Волинська правда  


Рекомендувати цей матеріал