MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Леся Гонгадзе не виключає, що міліціонери, звинувачені у вбивстві її сина, не причетні до злочину

06.03.2008    джерело: www.zik.com.ua
Леся Гонгадзе ще раз підтвердила свою позицію, що судити необхідно насамперед не виконавців, а тих, хто був замовником вбивства.

«Я не хочу, щоб цим нещасним дали великі терміни (йдеться про обвинувачених у справі про вбивство Георгія Гонгадзе колишніх офіцерів міліції Валерія Костенка, Миколу Протасіва й Олександра Поповича, – ЗІК.). На мою думку, вони є рабами системи і повинні були виконувати все, що їм казали згори. Вони просто-на-просто не могли не виконати наказу свого рабовласника. Коли я була на суді вперше, то сказала судді, пані Григор’євій, що не маю претензій до нещасних, бо вони мусіли виконувати наказ і оцінюю закінчення цього суду, як чергову насмішку над суспільством та Україною», – про це сьогодні, 6 березня, у коментарі ЗІКу розповіла Леся Ґонґадзе.

На думку Лесі Ґонґадзе, троє обвинувачених, можливо, й не причетні до вбивства її сина Ґеорґія. Вона ще раз підтвердила свою позицію, що судити необхідно насамперед не виконавців, а тих, хто був замовником вбивства.

За словами Лесі Ґонґадзе, від самого початку розгляду «справи Ґонґадзе» її викликали до суду 98 разів. Втім, вона побувала на судовому засіданні лиш одного разу.

На засіданні, яке пройде у вівторок, 11 березня, мав би бути оголошений вирок для колишніх офіцерів міліції – Валерія Костенка, Миколи Протасіва та Олександра Поповича. Відтак, Леся Ґонґадзе вдруге приїде на засідання суду і має намір висловити свою думку щодо «справи Ґонґадзе».

 Поділитися