Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1216085715


15.07.2008
Катування та жорстоке поводження

Міліціонерів, звинувачених у справі Зайцевої , взято під варту

   

Пред`явлено обвинувачення колишнім начальникам відділення карного розшуку та відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх м. Макіївки

Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України слідчим шляхом розкрито злочин, вчинений щодо громадянки Зайцевої С.Л., яка у вересні 2000 року під психологічним та фізичним тиском працівників міліції одного із райвідділів м. Макіївки Донецької області обмовила себе у вбивстві, яке вона не скоювала, за що була незаконно притягнута до кримінальної відповідальності та тривалий час відбувала покарання у місцях позбавлення волі.   У подальшому вона померла, залишивши сиротами 3-х дітей. 

9 липня ц.р. колишніх начальників відділення карного розшуку та відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх зазначеного райвідділу міліції затримано. Їм пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 166 КК України (1960 року) - перевищення службових повноважень. 
Подільським районним судом м. Києва вказаним особам обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.   Досудове слідство у справі триває.

Прес-служба Генеральної прокуратури України


Рекомендувати цей матеріал