MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

ДСК стало ще більше

15.05.2009    джерело: www.maidan.org.ua
Ніхто не заперечуватиме права держави на таємниці, але для цього існує Закон "Про державну таємницю", а якщо вже йдеться про застосування "підзаконного" грифу "ДСК", то ніщо не перешкоджає повідомляли принаймні назви відповідних акті

Стало відомо про ще три правові акти, заховані під грифом обмеженого доступу "ДСК".
Це:
1. Наказ Служби безпеки України від 26 березня 2009 року N 173/ДСК.
2. Наказ Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України від 15 квітня 2009 року N 230/33/ДСК.
3. Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби зовнішньої розвідки України від 15 квітня 2009 року N 42ДСК/80ДСК.
Ніхто при здоровому глузді не заперечуватиме права держави на таємниці, тим більш, якщо йдеться про діяльність таких органів. Проте, по-перше, для цього існує Закон "Про державну таємницю", а по-друге, якщо вже йдеться про застосування "підзаконного" грифу "ДСК", то ніщо не перешкоджає повідомляли принаймні назви відповідних актів, бодай і формулюючи їх вельми загально (для прикладу - "Про кадрові призначення" чи то "Про питання технічного забезпечення" чи то "Про окремі питання захисту державної таємниці" тощо). Такий підхід принаймні давав би суспільству уявлення про загальний напрямок відповідної діяльності. Проте поки що від держави розуміння цього домогтися не вдається. Продовжимо.
Назагал від початку року органи державної влади видали вже принаймні 26 правових актів під грифом "для службового користування".

 Поділитися