Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1284470599


14.09.2010

Долучайтесь! «СБУ! Ваш обов’язок – національна безпека, а не переслідування істориків»

   

«Забілий віз інформацію для нас. Народ України», «Історія для народу, а не для спецслужб», «СБУ! Ваш обов’язок – національна безпека, а не переслідування істориків» -- під такими гаслами 15.09 2010 року з 13 до 14 годині Харківська правозахисна група буде пікетувати УСБУ в Харківській області

Повідомлення про проведення пікету

Харківська правозахисна група 15.09 2010 року з 13 до 14 годині планує провести пікет Управління СБУ в Харківській області за адресою вул. Мироносицька, 2. Акція буде проведена на знак протесту проти затримання працівниками СБУ історика Руслана Забілого, директора музею «Тюрма на Лонцького» 08.09.2010р. Акція також направлена проти незаконного засекречування суспільно важливої інформації з історії України.

В акції планують взяти участь 30 осіб.

Плануються плакати у кількості 10: «Забілий віз інформацію для нас. Народ України», «Історія для народу, а не для спецслужб», «СБУ! Ваш обов’язок – національна безпека, а не переслідування істориків» та ін. Під час акції планується роздача інформаційних матеріалів про Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» (Львів).

PS: «Спонтанних» падінь на асфальт з наступним летальним кінцем та інших ексцесів, що можуть завдати шкоди тілесному здоров`ю пікетувальники не планують.

Рекомендувати цей матеріал