Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1334069161


21.06.2011
Захист від дискримінації
джерело: www.rivnepost.rv.ua

Полковник Лазутко роздає найкращим підлеглим нагороди

   

Знову приклад мови ворожнечі: представники МВС підкреслюють етнічну належність затриманих. Подаємо фраґмент матеріялу з веб-сайту газети «Рівне вечірнє» («Права людини»).

На оперативній нараді начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко нагородив трьох працівників міліції за розкриття злочинів, скоєних на території Рівненщині.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, оперативність та наполегливість, проявлені під час розкриття злочинів на території Рівненської області, Роману Мулику, старшому інспектору ДПС групи ДПС відділення Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території Млинівського району та автомобільно-технічної інспекції (підпорядкованого відділу ДАІ) при УМВС, Василь Лазутко вручив відзнаку МВС України «За відзнаку в службі» ІІ-го ступеня. Начальник відділення цієї ж Державтоінспекції Віталій Войт отримав грошову винагороду у розмірі 500 гривень.

– Цей наряд ДАІ під час несення служби помітив, що в їхньому напрямку їде автомобіль «ВАЗ 2106», який був в орієнтуванні, підготовленому працівниками карного розшуку Рівненського МВ УМВС, – розповідає Інна Березовська, начальник ВЗГ УМВСУ.– У салоні легковика знаходилися цигани, які підозрювалися у скоєнні ряду шахрайств. Працівники ДАІ зупинили авто та доставили до Млинівського РВ УМВС. Зараз ці особи заарештовані (підкреслення «ПЛ»).

[…]

Начальник обласного управління міліції Василь Лазутко ще раз привітав міліціонерів із високим досягненням у професійній діяльності і побажав усім так працювати на благо народу України.


Рекомендувати цей матеріал