Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1336243370


11.08.2011
Міжконфесійні відносини
джерело: islam.in.ua

Мітинґ проти будівництва мечеті у Хмельницькому

   

На сесію Хмельницької міської ради винесене питання про виділення 50 соток землі під будівництво мусульманської мечеті. У зв’язку з цим регіональне відділення партії «Свобода» організувало 10 серпня перед міськрадою мітинґ протесту проти будівництва культової споруди, у ході якого роздавалися листівки ісламофобського змісту.

Як повідомляє портал invictory.org, на мітинґ зібралося близько 200 чоловік. Молоді хлопці били по імпровізованих барабанах (бочках) і кричали «Захистимо Україну від мусульман…».

У листівках, які роздавали свободівці, повідомлялося:

«Будівництво мечеті в Хмельницькому стане магнітом для навалу нелегальних емігрантів. Ми стали свідками навали мусульман у Європу. Ліберальна політика європейських держав дала можливість приїхати мусульманам і почати господарювати на європейському християнському континенті. Вони будують свої мечеті, руйнують християнські храми й зсередини руйнують християнську культуру Франції, Бельгії, Іспанії, Німеччини, Великобританії. Сьогодні 30% новонароджених дітей у Франції й 50% у Бельгії мусульмани…

Мусульманська окупації загрожує Україні … з мовчазною згодою ми станемо свідками повного наводнення мусульманським світом. Ми не допустимо цього! … Не будемо спокійно дивитися як на місці християнських церков будуються мечеті … Ми повинні захистити українську християнську культуру і наших дітей від агресії з боку мусульман-іноземців. Ми пам’ятаємо подвиги козаків, які зі зброєю в руках захищали свою землю від басурман, які сторіччями спустошували українську землю й гнали людей у рабство. Тепер наш час сказати своє тверде: „Ні“».

Слід зазначити, що це далеко не перший випадок, коли Всеукраїнське об’єднання «Свобода» будує свій піар на ісламофобських страшилках.

Так, у вересні минулого року відділення ВО «Свобода» у Луганську намагалося підняти шум навколо спортзалу, що діє при Соборній мечеті міста, де нібито «проходила підготовка екстремістів».

Ксенофобськими висловлюваннями луганські свободівці відзначилися й коли ініціювали збір підписів за проведення міського референдуму про введення комендантської години для іноземних студентів.

За матеріалами invictory.org


Рекомендувати цей матеріал