Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1379271762


15.09.2013 | Степан Терновий
Правоохоронні органи

Міліціонер ігнорував прокурора. Міліціонеру загрожує трирічне ув’язнення.

   

Відповідно до ст. 381-1КК України умисне систематичне невиконання слідчим органу досудового розслідування законних вказівок прокурора, наданих ним письмово в установленому Кримінальним процесуальним кодексом України при здійсненні кримінального провадження, карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

У Чернігові прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного систематичного невиконання слідчим міліції законних вказівок прокурора.

Під час досудового слідства встановлено, що співробітник одного з відділів УМВС України в області умисно систематично не виконував законні письмові вказівки прокурора — процесуального керівника у кримінальному провадженні, дорученому йому для розслідування. Працівнику міліції було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 381-1 та ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Підозрюваний свою вину в інкримінованих кримінальних правопорушеннях визнав повністю.

Обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.

За матеріалами "Чернігівський монітор".


Рекомендувати цей матеріал