Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1388106726


27.12.2013 | Юрій Чумак
У недержавних організаціях

Члена ХПГ визнано кращим молодим адвокатом Харківщини

   

З нагоди Дня адвокатури України, що відмічався 19 грудня, Рада адвокатів Харківської області вручила нагороди переможцям конкурсу «Адвокат Харківщини – 2013».

Приємно відзначити, що в номінації «Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності» кращим було визнано члена Харківської правозахисної групи адвоката Романа Лихачова.

Відповідну пропозицію на номінацію було подано Центром правових та політичних досліджень «ДУМА».

Незважаючи на те, що стаж адвокатської діяльності Романа Лихачова становить менше 5 років, він є відомим на Харківщині адвокатом, головою Чугуївської правозахисної групи, членом ХПГ, ЦППД «ДУМА», Асоціації правників України, співавтором підручника з правознавства для школярів. При цьому бере активну участь у громадському житті Чугуївщини та Харківщини, входить до складу Громадської ради при ГУМВС України в Харківській області.

За ініціативою Романа Лихачова було створено «Центр правової інформації та консультацій» Чугуївської правозахисної групи, що надає безоплатну первинну правову допомогу мешканцям Чугуєва та Чугуївського району. Також сам Р. Лихачов неодноразово здійснював захист осіб, чиї права були порушені, на засадах Pro bono.

Крім того, Лихачов надає безоплатну адвокатську допомогу затриманим – за угодою з Харківським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Свого часу Роман Лихачов працював у військовій прокуратурі, але, пройшовши Школу з прав людини, організовану ХПГ, зрозумів, що його покликання – захищати права людей.

Відмінними рисами стилю роботи Лихачова є його вміння вислухати кожного, хто потребує юридичної підтримки, а також особливий талант здобувати правові перемоги в, здавалося б, безвихідних ситуаціях.

«Ми не боїмося труднощів, а допомагаємо долати їх правовим шляхом!» – під таким девізом живе й працює адвокат і правозахисник Роман Лихачов.

Рекомендувати цей матеріал