Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1415827700


12.11.2014 | Георгій Кобзар
Тероризм

Хто й навіщо підірвав «Стіну»?

   

У відділенні політравми Харківської лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. Мещанінова знаходяться одна жінка і двоє чоловіків з множинними осколковими непроникаючими пораненнями м’яких тканин тіла, а в опіковому відділенні – троє чоловіків. З них два перебувають у реанімації, їхній стан важкий, але загрози для життя немає, хоча у одного обгоріло 40% тіла.

Такі наслідки вибуху в рок-пабі «Стіна» на вул. Римарській, що пролунав у Харкові в минулу неділю 9 листопада 2014 року.

Скоріше за все, до пабу невідомий приніс пакет з вибуховим пристроєм, начиненим залізом. Пакет вибухнув. Життя бармену врятувала бетонна барна стійка, арт-директора вибуховою хвилею відкинуло в іншу кімнату. Постраждали 13 людей, більше всіх – ті хлопці, які перебували в епіцентрі вибуху.

Розслідуванням займається прокуратура, СБУ і міліція.

УСБУ в Харківській області внесло відомості про подію до Єдиного реєстру за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що спричинив тяжкі наслідки).

Директор пабу Михайло Озеров вважає, що це був теракт та пов’язує вибух з волонтерською допомогою, яку співробітники закладу і він особисто надають переселенцям з Донбасу, а також бійцям, які беруть участь в Антитерористичній операції.


Рекомендувати цей матеріал