Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1421443706


16.01.2015 | Георгій Кобзар
Боротьба з торгівлею людьми

Харківські правоохоронці не допустили вивозу жінок для продажу у сексуальне рабство

   

Співробітники харківської міліції затримали «на гарячому» трьох чоловіків, які намагалися переправити місцевих дівчат до Туреччини для зайняття проституцією.

Як повідомляє офіційний сайт ГУМВС України в Харківській області, до Червонозаводського райвідділу міліції надійшла інформація про те, що двоє громадян України 20 та 22 років вступили в злочинну змову з громадянином Туреччини з метою організації вивозу дівчат до Стамбулу, де ті повинні були займатися проституцією.

В ході перевірки інформації цей факт знайшов своє підтвердження. Досудовим розслідуванням встановлено, що спритні молодики підшукали молодих жінок 20, 28 та 29 років та, скориставшись їхнім скрутним матеріальним становищем, вмовили згодитись на запропоновані умови «праці».

Сучасні торговці живим товаром підготували документи для виїзду жінок за кордон, але реалізувати свої наміри не встигли – в ході проведення оперативно-розшукових заходів вже в аеропорту зловмисники були затримані співробітниками міліції.

За фактом події слідчим Червонозаводського РВ відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Злочинцям повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Максимальне покарання за цією статтею передбачає до 7 років позбавлення волі.

Рекомендувати цей матеріал