Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1423754158


12.02.2015 | Яніна Смелянська
Право на справедливий суд

Київський адміністративний суд частково задовольнив позов луганських пенсіонерів.

   

Колегія суддів окружного адміністративного суду міста Києва прийняла постанову за позовом соціально - незахищеної категорії мешканців міста Луганська в зоні АТО, інтереси яких представляє Інститут правової політики та соціального захисту самопроголошеної незаконної "ЛНР", до відповідача Кабміну за участю третіх осіб (Мінсоцполітики, Мінфіну, Пенсійного фонду) про скасування та визнання протиправним постанови Кабінету міністрів України від 7.11.14 року №595 про заморожування виплат пенсій та соціальних доплат громадянам, котрі не переїхали із зони АТО. Про це повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

Так, за інформацією джерела, суд частково задовольнив позов по даній справі № 826/18826/14 і скасував пункт 2 тимчасового порядку фінансування Донецької та Луганської області, затвердженого зазначеною постановою КМУ.

"Це значить, що після вступу рішення суду в законну силу всі пенсіонери, діти-сироти, мами-одиначки, учасники ВВВ та ЧАЕС, діти-інваліди та інші соціально незахищені категорії громадян, почнуть отримувати свої законні кошти, а так само держава зобов’язана повернути їм усі виплати, які вони не отримують з липня 2014 року ", - йдеться в повідомленні джерела.

Рекомендувати цей матеріал