Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1427799900


31.03.2015 | Яніна Смелянська
Тероризм

На Харківщині затримали більше 50 диверсійних груп

   

Більше 50 диверсійно-розвідувальних груп, які діяли на території Харківської області, затримані за останній час, повідомив глава харківської обласної адміністрації Ігор Райнін.

"За останній час ми затримали більше 50 диверсійно-розвідувальних груп, які діяли на території області", - сказав губернатор.

Він також повідомив, що напередодні СБУ в Харківській області та прокуратура в Харківській області відкрили кримінальну справу за статтею "фінансування тероризму" "відносно ряду осіб та ряду злочинних осіб і груп, які очолював колишній керівник "Оплоту" Євген Жилін, він поданий в розшук ".

Але незважаючи на настільки відчайдушну боротьбу харківських властей з диверсантами, дві ночі поспіль в місті знову відбуваються потужні вибухи.

Напередодні повідомлялося, що в ніч на понеділок стався вибух цистерни з дизпаливом на залізничній станції "Основа" у Харкові.

"Цієї ночі теж було не зовсім спокійно, десь о 2:45 на одному з перегонів коксохімічного заводу також було закладено вибуховий пристрій. В принципі, нічого глобального не відбулося, правда два вагони зіскочило з рейок, але залишилися на шпалах. Пошкоджена права колія, один метр ", - зазначив Райнін.

В результаті НП постраждалих немає.


Рекомендувати цей матеріал