Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1429002049


14.04.2015 | Яніна Смелянська
Тероризм

"Кримнаш": окупанти встановлять ліміти користування водою зі свердловин на півострові

   

В окупованому Росією Криму нелегітимне Міністерство екології та природних ресурсів хоче встановити ліміти для кожної свердловини з видобутку води, дотримання яких буде контролюватися за допомогою лічильників.

"Дотримання лімітів буде контролюватися за допомогою лічильників, які зобов’яжуть встановити кримчан," - повідомляють "Новини Криму".

Як повідомив "міністр екології та природних ресурсів" півострова Геннадій Нараїв, регулювання видобутку води в невеликих свердловинах, розташованих в приватних домоволодіннях, зіткнеться з великими труднощами, але чиновники готові до цього.

"Враховуючи дефіцит води, який є в Криму, ми повинні всіх зобов’язати встановити лічильники. Наші фахівці визначать, скільки можна видобувати, і їх (ліміти) не можна буде перевищувати. Для кожної свердловини буде визначений свій ліміт. Ця задача архіскладна, вона займе тривалий час," - зазначив Нараїв.

К слову, на думку екологів, буріння свердловин в Криму вирішить проблему повного водозабезпечення тільки на 2-3 роки і призведе до засолення грунтів в північній і центральній частинах півострова.


Рекомендувати цей матеріал