Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1431516908


13.05.2015 | Наталія Охотнікова
У недержавних організаціях

Звіт про участь в Тридцять шостій Зустрічі Європейського координаційного комітету з питань документування прав людини

   

6-8 травня 2015 року правовий експерт ХПГ Наталія Охотнікова взяла участь у Тридцять шостій Зустрічі Європейського координаційного комітету з питань документування прав людини, який відбувся у місті Копенгаген (Данія), який було організовано організацією DIGNITY (Danish Institute Against Torture Documentation Centre and Library).

Протягом трьох днів учасники відвідали Датський Інститут прав людини, обговорили проблемні питання документування таких тяжких порушень прав людини як катування та жорстоке поводження. Представники неурядових організації основних європейських країн презентували свої проекти, зокрема, такі, як OpenEvsys, Taxonomy  project, The former Yugoslavia Archive, Huridocs, HUDOC database: CPT and HUDOC ESC , поділились основними здобутками та обговорили проблеми, які виникали при реалізації цих проектів.

На третій день зустрічі учасники працювали у робочих групах, які розглядали виклики концепції прав людини на даному етапі, роль та місце документування прав людини у їх захисті, а також особливі «хитрощі», які потрібно застосовувати при пошуці рішень Європейського Суду з прав людини у системі HUDOC.


Рекомендувати цей матеріал