Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1474538317


22.09.2016 | Яна Смелянська
Хроніка

Кабмін затвердив порядок створення і ведення єдиного реєстру переселенців

   

Кабінет міністрів України прийняв постанову про порядок створення, ведення і доступу до єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні українського уряду.

Заступник міністра соціальної політики Сергій Устименко, представляючи проект постанови, зазначив, що його реалізація дозволить врегулювати на законодавчому рівні впровадження єдиної інформаційної бази даних ВПЛ з метою забезпечення їх єдиного державного обліку.

"Проект постанови розроблено для виконання вимог Закону України" Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб ", і він передбачає розробку порядку, який визначає умови створення, ведення і доступу до єдиної інформаційної бази даних ВПЛ для центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб або їх законних представників, громадських об’єднань, волонтерських та благодійних організацій, які надають адресну допомогу ВПЛ ", - сказав він.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман додав, що з впровадженням електронного реєстру ми будемо розуміти  "скільки внутрішньо переміщених осіб і які потреби у цих людей".


Рекомендувати цей матеріал