Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1521642032


21.03.2018 | ХПГ-інформ
Політика і права людини

Російський суд залишив Павла Гриба під вартою

   

Суд у Російській Федерації залишив під вартою українця Павла Гриба до 5 травня 2018 року. Про це сьогодні у Twitter написала речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца:

«20.03 рос суд залишив політв’язня П.Гриба під вартою до 4.05. Всупереч законам не допустили матір відвідати сина. Вимагаємо звільнити Гриба».

Батько Павла Ігор Гриб написав вчора, 20.03.2018, у Facebook, що Павло зазнає постійного психологічного тиску з боку слідчих ФСБ.

«Який реальний стан здоров’я і скільки часу він зможе протриматись в таких умовах не знає ніхто. (…) Повна ізоляція від світу. Ніяких листів, ніяких побачень. Сьогодні до Генерального консульства України в Ростові на Дону надійшла чергова офіційна відмова слідчого Карпюка в побаченні мами з Павлом», – написав, зокрема, І. Гриб.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня в Білорусі під час подорожі до міста Гомеля, де мав зустрітись із дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. У вересні російська влада повідомила, що він перебуває у слідчому ізоляторі міста Краснодара. Павла звинувачують у тероризмі. Генеральна прокуратура України відкрила провадження через зникнення українця. Павло через інвалідність має постійно вживати спеціальні препарати.


Рекомендувати цей матеріал