Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1552408092


12.03.2019 | Влад Боднар

На сміттєзвалищі у Сєвєродонецьку відсутні майданчики для збору сміття

сміття
   

У Луганській області розглянемо сміттєзвалище у місті Сєвєродонецьк.  З 2014 року у ньому розміщено Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію та інші установи. Одне з найважливіших промислових міст Донбасу, центр хімічної промисловості України, один із центрів будівельної та приладобудівної промисловості.

Екологічною інспекцією у період з 11 листопада 2015 по 01 грудня 2015 року проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервіс». За результатами проведеної перевірки виявлено порушення у сфері поводження з відходами, складено 2 протоколи за ст. 82-1, 82-4 КУаАП на загальну суму 85 гривень. та надано припис щодо усунення виявлених порушень.

Відповідно до ст.3 Закону України «Про тимчасові  заходи на період проведення антитерористичної операції» органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, у період та на території проведення АТО забороняється проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у зоні проведення АТО, крім позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику.

Враховуючи вимоги вищезазначеного закону, планові заходи державного нагляду за  суб’єктами господарювання Інспекцією у 2016-2018 роках не проводилось.

У зв’язку із зверненням громадянина, в період з 7 червня 2018 по 13 червня 2018 року інспекцією проведена позапланова перевірка дотримання вимог законодавства у сфері поводження з відходами комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервіс». За результатами позапланової перевірки встановлено порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме: відсутні майданчики для збору сміття.

За результатами перевірки складено протокол та винесено постанову за ст.82 КУпАП на загальну суму 850 гривень, надано припис щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства. 

Рекомендувати цей матеріал