MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Харківщина: під ударом — історія, релігія, мистецтвоПравила обробки і захисту персональних даних у базах даних, володільцем якої є громадська організація «Харківська правозахисна група»Декларація етичних засад Харківської правозахисної групиДва роки повномасштабної російсько-української війни: Харківська областьХарків у вогні, викрадені діти, ‘вибори’ на окупованих територіях — підсумки тижняНа Харківщині від ракетного удару загинуло немовляХарків, Київ, Павлоград: Україна пережила черговий масований обстрілЗвіт за результатами моніторингового візиту до Харківського слідчого ізолятораПредставниця МКС відвідала ХарківщинуХарківська приймальня: допомогти кожномуОдин успіх Харківської правозахисної групи у 1991 роціЗамінована Харківщина: за тиждень постраждало семеро цивільнихРозстріли у Бучі та катівні на Харківщині: Нові подання до Міжнародного кримінального суду. АнонсДворівнева система тортур: катування українців у Харківській області під час окупаціїМешканці Харківщини отримують 426 млн компенсації за пошкоджене майноХарківська правозахисна група шукає Chief Communications OfficerВакансія: Менеджер проєктів у Харківській правозахисній групіЧерез російські обстріли у Куп’янському районі Харківщини оголосили обов’язкову евакуацію‘Ми зробимо ХарківПрайд видимим і безпечним’Атаки на Київ і Харків, евакуація з Сумщини, повернення тіл загиблих полонених — підсумки тижня

Один з найновіших міських сміттєвих полігонів знаходиться в балці Криський Яр

24.03.2019   
Влад Боднар
Створення системи роздільного збору побутових відходів передбачає не лише встановлення контейнерів для збору ресурсно-цінних компонентів, але і створення потужностей по сортуванню відходів і їх підготовці до переробки. У 2018 році у місті Харкові окремо збиралися відходи із поліетилену. Об’єм складає 41,9 тисяч метрів кубічних.

Сьогодні піде мова про сміттєвий полігон колишньої столиці України – міста Харкова. Розміщення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) IV класу небезпеки, утворених на території міста Харкова, здійснюються на Дергачівському полігоні ТПВ, який розташований в балці Криський Яр Дергачівського району Харківської області.

Дергачівський полігон ТПВ діє з 2005 року та складається з двох черг. І черга Дергачівського полігону ТПВ експлуатувалась з 2005 року по 2012 рік. ІІ черга Дергачівського полігону ТПВ у 2009 році була разбита на два пускові комплекси. Перший пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ експлуатувався з 2012 року по 2015 рік. У 2015 році був введений в експлуатацію другий пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ.

Створення системи роздільного збору побутових відходів передбачає не лише встановлення контейнерів для збору ресурсно-цінних компонентів, але і створення потужностей по сортуванню відходів і їх підготовці до переробки. У 2018 році у місті Харкові окремо збиралися відходи із поліетилену. Об’єм складає 41,9 тисяч метрів кубічних.

Сортування ТПВ планується здійснювати на комплексі з переробки твердих побутових відходів з системою, збору, утилізації полігонного газу та виробництва електроенергії в місті Дергачі Харківської області.

Коли Харківська Правозахисна Група отримує інформацію про екологічний вплив сміттєзвалища на навколишнє середовище, ми одразу вас сповістимо.

 

 Поділитися