Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=977937626


27.12.2000
Свобода вираження поглядів
джерело: uatoday.net

Українському журналісту Олегові Єльцову загрожують за його публікації на російському сайті «Агентство федеральных расследований»

   

Як говориться в повідомленні, яке з’явилося на сайті «Інституту масової інформації», у п’ятницю, 15 вересня, у 20.00 по домашньому телефону Олега в Києві зателефонував невідомий і пригрозив, заявивши, що публікації журналіста «заважають дуже впливовим людям» і зажадав, щоб він «кинув свої фокуси в Інтернеті». Коли журналіст спробував дізнатися, про що йому заборонено писати, невідомий кинув слухавку. Відразу після завершення розмови Олег Єльцов зателефонував у міліцію і повідомив про погрози; через час його відвідали два дільничних інспектори Харківського РУВД. Наступного ранку Олегові знову подзвонив невідомий і дав зрозуміти, що йому відомо про візит міліціонерів.

На думку журналіста, погрози на його адресу можуть бути пов’язані з двома останніми публікаціями на сайті «Агентство федеральных расследований», які були підписані «Іван Степанов» — «Волков без овечої шкіри» і «Олигархи-Лампасники». Як сказав Олег, дехто вважає його автором цих публікацій, оскільки він неодноразово публікував на сайті статті під своїм прізвищем. При цьому Олег Єльцов не спростовує, але і не визнає, що «Іван Степанов» — його псевдонім.

Журналіст повідомив, що саме після появи на сайті FLB статті про Волкова до нього почали регулярно дзвонити невідомі. Проте Олег також не виключає можливості того, що ініціатором погроз міг бути хтось із героїв публікації «Олигархи-Лампасники», що у такий спосіб просто «перекладають стрілки» на Волкова.


Рекомендувати цей матеріал