пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200123
21.12.2001

Генерал образив священика

   

22 серпня о 9 годині ранку до монастиря на честь прп. Паісія Величковського УПЦ-КП в місті Севастополі прибув надісланий генералом Іллічевим автомобіль з конвоєм, який отримав наказ від голови міської міліції негайно привезти архімандрита Паісія до міської міліції. Не отримавши ніяких пояснень від службовців закону, о. Паісій відмовився від негайної поїздки, але був примушений у супроводі конвою їхати до резиденції Іллічева.

Нарешті по приїзді у Севастополь архімандрит Паісій потрапив до кабінету начальника міської міліції генерала Іллічева.

По вході о. Паісій привітав пана Миколу Іллічева з святом 10-ї річниці Незалежності. У відповідь генерал, брудно лаючись мовою іноземної держави, яка є постійнім ворогом унезалежнення України, порадив о. Паісію забиратися з Севастополя чи до Києва, чи то у Волинь, тому що: "Севастополь был и єсть городом русской славы и мы тут вам с вашим Филаретом танцевать не позволим! Никогда ничего украинского тут не приживется! Это понимать надо!"

Після цього почалися брудні цинічні епітети на мою особисту адресу, а також на адресу Святішого Патріарха Київського та всієї Руси - України Філарета, - розповідає архімандрит Паісій. Не будучи в змозі надалі перебувати у кабінеті, о. Паісій залишив генерала Іллічева, попередивши втім його, що обов’язково проінформує про поведінку державного урядовця напередодні ювілею Незалежності. Хоча виникає законне питання: а чи тій державі, ювілей незалежності якої зараз святкується, служить генерал Іллічев?

Українська Православна Церква Київського Патріар-хату звертається до всіх національних установ України, всіх хто вважає себе українцем, стати на захист Української Церкви і громади у Севастополі і з обуренням повідомляє, що на десятій річниці Незалежності за право існування змагаються українці в українському місті Севастополі на теренах української держави.

Інформація підтверджена підписом архімандрита Паісія
Інформаційне повідомлення прес-служби
Патріаршого представництва УПЦ-КПв м. Севастополі

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль