пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
23.12.2001 | Майя Крюкова, м.Харків
У недержавних організаціях

Cемінар для громадських організацій України — "Організація лобістських кампаній та співпраця з ЗМІ. Шляхи досягнення успіху"

   

18 — 19 червня в м. Києві відбувся семінар для громадських організацій України, які співпрацюють з Національним Демократичним Інститутом. Тема семінару — "Організація лобістських кампаній та співпраця з ЗМІ. Шляхи досягнення успіху" .

На семінарі були присутні представники з різних областей України, які репрезентували організації різних напрямків діяльності, направленої на правовий та соціальний захист людей в Україні. Незважаючи на те, що спектр інтересів організацій був різноманітним, програма семінару була цікавою і корисною для всіх. Хоча здавалось, що інтереси присутніх зовсім не збігаються, співпрацюють з засобами масової інформації — усі. Тому вчитись, як грамотно розкривати свою діяльність, як вести просвітницьку роботу через засоби масової інформації, як зробити цю співпрацю корисною для справи, яку виконує громадська організація — хотіли зрозуміти всі. Тому семінар пройшов дуже динамічно і цікаво. На семінарі проводилась ціла низка практичних занять: як провести прес-конференцію, як розробити прес-реліз, як дати інтерв’ю на телебаченні, як провести презентацію своєї програми. В них брали участь практично всі присутні.

Крім того, семінар дав можливість познайомитись з багатьма цікавими людьми, які по-різному, але наполегливо працюють над тим, щоб наше суспільство стало дійсно правовим та демократичним.

Такі різні організації, як "Львівська Аграрна Палата", "Полтавська організація інвалідів", "Тернопільська обласна громадська організація "Спілка власників землі" та багато інших знайшли суспільні точки зору для вирішення питань, які стосуються багатьох.

Національний Демократичний Інститут зробив дуже корисну справу, організувавши цей семінар.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль