пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200111
23.12.2001 | Булатова Світлана, м.Житомир

Новини з Житомирщини

   

В Україні вже існує, хоч і невеликий, досвід спів-праці громадських організацій та бізнесових структур щодо вирішення соціальних проблем найбільш незахищених верств населення.

На жаль, на Житомирщині не так багато бізнесменів, які б добровільно та щиро ділилися дещицею свого прибутку на благо ближнього, що потерпає від нестатків. Не сприяє благородним намірам і нині діюче податкове законодавство. I все ж є приємні винятки.

Відоме у Житомирі приватне підприємство "Сані-тас", яке об’єднує мережу аптек і аптечних пунктів у місті та у лікувальних закладах щороку надає благодійну допомогу на суму понад 30 тисяч гривень, особливо не рекламуючи цього. Серед тих, хто отримав допомогу від фірми, в основному, хворі діти, інваліди, дитячі санаторії, дитячі спортивні школи.

Серед постійних клієнтів аптек, як правило, більшість — пенсіонери. Та багатьом з них сьогодні доводиться ділити мізерну пенсію між найпростішим набором з прожиткового кошика та необхідними для життя ліками. Як не прикро, ветеранам та пенсіонерам, колишнім працівникам засобів масової інформації теж нині живеться нелегко.

Громадська організація — Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини, яка підтримує постійний зв’язок з ветеранами журналістики, вирішила звернутися до благодійних організацій та фірм з проханням про допомогу ліками для них. Відгук на пропозицію такої співпраці знайшли у засновника фармацевтичної компанії "Валіс" та приватного підприємства "Санітас" Валерія Євгеновича Нестеровського.

Підприємець зазначив, що допомогу пенсіонерам він вважає не тільки своїм громадським обов’язком, але й синівським боргом перед старшим поколінням.

Напередодні великодня в офісі ПП "Санітас" було влаштовано зустріч пенсіонерів-працівників ЗМI з керівництвом фірми. I хто знає, чи отримані ліки, чи несподівана зустріч за чашкою чаю людей, які увесь час перебували у вирії подій, а нині потерпають від нестачі уваги та спілкування, принесли їм більше радості. Тим більше, що несподіваним і приємним гостем на зустрічі став колишній народний депутат від Житомира, а нині 1-ий віце-прем’єр міністр Ю.I.Єхануров, який того дня перебував у місті з неофіційним візитом. Як президент Спілки підприємців Юрій Іванович всіляко підтримує добрі починання серед бізнесменів, адже навіть увага до проблем ближнього це вже прояв цивілізованого розвитку

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль