пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
23.12.2001 | Булатова Світлана, м.Житомир
У недержавних організаціях

Новини з Житомирщини

   

В Україні вже існує, хоч і невеликий, досвід спів-праці громадських організацій та бізнесових структур щодо вирішення соціальних проблем найбільш незахищених верств населення.

На жаль, на Житомирщині не так багато бізнесменів, які б добровільно та щиро ділилися дещицею свого прибутку на благо ближнього, що потерпає від нестатків. Не сприяє благородним намірам і нині діюче податкове законодавство. I все ж є приємні винятки.

Відоме у Житомирі приватне підприємство "Сані-тас", яке об’єднує мережу аптек і аптечних пунктів у місті та у лікувальних закладах щороку надає благодійну допомогу на суму понад 30 тисяч гривень, особливо не рекламуючи цього. Серед тих, хто отримав допомогу від фірми, в основному, хворі діти, інваліди, дитячі санаторії, дитячі спортивні школи.

Серед постійних клієнтів аптек, як правило, більшість — пенсіонери. Та багатьом з них сьогодні доводиться ділити мізерну пенсію між найпростішим набором з прожиткового кошика та необхідними для життя ліками. Як не прикро, ветеранам та пенсіонерам, колишнім працівникам засобів масової інформації теж нині живеться нелегко.

Громадська організація — Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини, яка підтримує постійний зв’язок з ветеранами журналістики, вирішила звернутися до благодійних організацій та фірм з проханням про допомогу ліками для них. Відгук на пропозицію такої співпраці знайшли у засновника фармацевтичної компанії "Валіс" та приватного підприємства "Санітас" Валерія Євгеновича Нестеровського.

Підприємець зазначив, що допомогу пенсіонерам він вважає не тільки своїм громадським обов’язком, але й синівським боргом перед старшим поколінням.

Напередодні великодня в офісі ПП "Санітас" було влаштовано зустріч пенсіонерів-працівників ЗМI з керівництвом фірми. I хто знає, чи отримані ліки, чи несподівана зустріч за чашкою чаю людей, які увесь час перебували у вирії подій, а нині потерпають від нестачі уваги та спілкування, принесли їм більше радості. Тим більше, що несподіваним і приємним гостем на зустрічі став колишній народний депутат від Житомира, а нині 1-ий віце-прем’єр міністр Ю.I.Єхануров, який того дня перебував у місті з неофіційним візитом. Як президент Спілки підприємців Юрій Іванович всіляко підтримує добрі починання серед бізнесменів, адже навіть увага до проблем ближнього це вже прояв цивілізованого розвитку


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль