пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
04.12.2002
Доступ до інформації

Ухвала Печерського районного суду м. Києва

   

4 квітня 2002 року Суддя Печерського районного суду м. Києва Кафідова О.В., розглянувши матеріали скарги Захарова Євгена Юхимовича на дії Генеральної прокуратури України про зобов`язання задовольнити інформаційний запит,

ВСТАНОВИВ:

Скаржник звернувся до судді зі скаргою на дії зацікавленної особи і просить постановити рішення, яким визнати дії щодо відмови в наданні інформації за запитом – неправоміними та зобов`язати зацікавлену особу задовольнити вимогу заявника і надати інформацію за запитом.

Скарга Захарова Є.Ю. не відповідає вимогам ст. ст. 137, 139 ЦПК України.

В скарзі не зазначено обставин, якими заявник обґрунтовує свої вимоги до зацікавленої особи при наданні інформації стосовно засуджених за вчинення злочинів протягом 1998-2000 років, а саме працівників органів прокуратури та органів внутрішніх справ, а також засуджених до позбавлення волі за наклеп.

Заявнику необхідно уточнити правові підстави подачі скарги в порядку ЦПК України, оскільки у відповідності до ст.248-1 ЦПК України громадянин має право подати скаргу, якщо вважає, що рішенням, дією або бездіяльністю державного органу, службової особи під час здійсненнями ними управлінських функцій порушено його право або свободи.

При таких обставинах скаргу необхідно залишити без руху, надати заявнику строк для виправлення зазначених недоліків.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 137, 139 ЦПК України,


УХВАЛИВ:


Скаргу Захарова Євгена Юхимовича на дії Генеральної прокуратури України про зобов`язання задовольнити інформаційний запит – залишити без руху.

Надати Захарову Є.Ю. строк до 14.04.2002 року для виправлення недоліків, які у встановлений термін направити до суду.

Роз`яснити, що у разі невиконання в строк наведених в ухвалі вимог, заява буде вважатись неподаною та з усіма додатками повернута пред’явнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ___ О.В.Кафідова

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль