пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200234
15.12.2002

"Орлята" вчать лежати

   

Останнім часом до Сєвєродонецьку зачастили бійці загону спеціального призначення "Беркут". Пов’язано це з великою кількістю вбивств, яких, за словами начальника МВУМВС Шовикова, відбулося у місті з початку року вже 16.

На жаль, дії "орлят" усе більше нагадують дії тих, проти кого вони спрямовані. Кілька разів на місяць проводяться так звані комплексні відпрацьовування міста: співробітники "Беркута" у вечірній час проводять перевірки відвідувачів барів, кафе й ресторанів. Іноді, для більшої "ефективності", для початку укладають відвідувачів на підлогу. Мотивування подібних протиправних і принижуючих людську гідність дій гранично просте – це для вашого ж благополуччя.

Тих відвідувачів, що не вважають укладення на підлогу благом, доставляють у міський відділ міліції з формулюванням – "за злісну непокору вимогам працівників міліції".

Проте, для об’єктивності визнаємо, що укладають на підлогу не всіх і не завжди. А ось спроба попити ввечері пивця при відсутності в кишені паспорта громадянина України сьогодні в Сєвєродонецьку погрожує малими чи великими неприємностями.

Євген Байрамов

"Політична Україна"

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль