пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
16.12.2002
Нові видання

Корисне видання для усіх, хто зацікавлений в отриманні грантів.

   

Вийшов у світ путівник до закордонних джерел фінансування українських неприбуткових організацій "Guide to Funding Sources Available for Ukrainian Non-Profits". Це вже 3-тє, оновлене і значно доповнене видання довідника донорських організацій, що підтримують проекти українських неприбуткових організацій. Він буде корисним кожному, хто зацікавлений в отриманні грантів для здійснення власних проектів. Про кожний фонд подається контактна інформація, а також опис пріоритетів та програмних напрямків діяльності, процедур подання заявок. Це видання презентує українським неприбутковим організаціям значно більшу кількість фондів і програм технічної допомоги, аніж попередні видання (1998, 2000). У додатку міститься чимало корисної інформації, зокрема, перелік фондів, що фінансують проекти в Україні, короткий посібник із написання заявки на гранти, а також типова форма заявки на фінансування, що може використовуватись як схема для підготовки пропозицій для більшості фондів. Також подано путівник із корисними адресами в мережі Інтернет тощо. Обсяг довідника - 244 стор. Мова видання - англійська з передмовою українською мовою.

Путівник можна набути у Центрі інновацій та розвитку - вул.Еспланадна, 28, офіс 7, 01023, м.Київ, станція метро "Палац спорту".

Вартість - 20 гривень. Вартість з поштовою пересилкою - 25 гривень.

Рахунки для оплати можна замовити за тел./факсом (044) 248 7239 (49), e-mail: [email protected]

На адресу Центру інновацій та розвитку можна також надіслати рекомендованим листом лист-заявку з наведеною адресою та назвою книги і поштові марки на суму 25 гривень - і довідник буде одразу ж надісланий на зазначену адресу.

Невдовзі виходять чергові видання Центру інновацій та розвитку для неприбуткових організацій, на які приймаються попередні замовлення за адресою (e-mail: [email protected]):

- Перевірки органами контролю неприбуткових організацій: Унікальна методика запобігання перевіркам - 100 стор., вартість без пересилки - 10 гривень. Автор - О.Івченко.

- Особливості обліку та контролю в неприбуткових організаціях - 80 стор., вартість без пересилки - 10 гривень. Автор - О.Попова.

- Неприбуткові організації в Україні: ресурси і фінансова звітність. Орієнтовна вартість без пересилки - 15 гривень. Автор - О.Винников.

- Законодавча і нормативна база для створення і діяльності неприбуткових організацій в Україні. Орієнтовна вартість без пересилки - 25 гривень.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль