пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200223
16.12.2002

Тепер Володимир Бойко судиться із податківцями.

   

Кримінальну справу проти донецького журналіста Володимира Бойка було закрито. Суд визнав незаконним його затримання.

28 серпня донецький журналіст Володимир Бойко подав до місцевого суду Ворошиловського району міста Донецька скаргу на постанову прокуратури міста Донецька про закриття кримінальної справи стосовно нього.

Володимир Бойко оскаржує мотиви і підстави закриття кримінальної справи, яка була порушена стосовно нього за ухилення від сплати податків. Провадження закрито за п.2 ч.6 КПК України у зв’язку з відсутністю складу злочину. "Я вважаю, що закривати треба за п.1 цієї статті — за відсутності події злочину," — повідомив ІМІ Володимир Бойко. Журналіст вважає, що за три місяці слідства так і не було добуто будь-якої податкової недоїмки з його вини. Здається, думку журналіста поділяє і прокуратура, у постанові якої зазначено, що "обвинение не конкретизировано в части суммы налогов, не уплаченных в бюджет в результате действий обвиняемого".

Як стало відомо ІМІ, в провадженні податкової міліції Донецької області знаходиться близько 400 справ, порушених за фактом несплати податків. І тільки в трьох випадках орган слідства звертався до суду з поданням про обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Володимир Бойко був четвертим.

Нагадаємо, що Володимир Бойко був затриманий податківцями 25 червня 2002 року безпосередньо у приміщенні редакції газети "Салон Дона і Баса" і був звинувачуваний слідством у несплаті податків.

Інститут масової інформації 27.08.2002 www.imi.org.ua

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль