пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200211
18.12.2002 | Александр Багин, г. Донецк

Выборы в Донецке

   

Фальсификация голосов прошла по всей Донецкой области. Такие выборы и результаты признавать нельзя. В городах области от 15 до 20 % бюллетеней было подброшено. Если посмотреть по статистике голосования, то в Донецкой области за ЕДУ проголосовало на 20% больше чем в соседних областях (Харьковская, Днепропетровская, Запорожская, Луганская). А люди то у нас думают одинаково. C этим мириться нельзя, но в области и прокуратура, и суды просто отказываются принимать какие либо заявления по переголосованию. Пресса молчит.

Складывается впечатление, что у нас в регионе все нормально, и с такими выборами согласны.

Коментар: На жаль, брутальність порушень в Донецькій області досі не спонукала провідні політичні сили України до окремого оцінювання особливостей виборчої кампанії в Донецькій області.

Тим часом не солодко доводиться клубу Бахмат, Голова якого Володимир Березін а електронному бюлетені "Дикое поле" критично висвітлював проведення виборчої кампанії. Він учора мені телефонував — сказав, що офіс досі є примусово закритим. Потрібна широка солідарна підтримка від багатьох громадських організацій, факсова кампанія на адресу Артемівської міської Ради.

Сергій Федоринчик, керівник інфоцентру УЕА "Зелений світ"

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль