пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200211
18.12.2002 | Ігор Столяров, м.Одеса

Едуард Гурвіц про справу Олега Ляшка.

   

Народний депутат України Едуард Гурвіц переконаний, що нині в Україні "значну частину преси купили. Частину залякали. А тих кого не вдалося залякати чи купити тепер намагаються зламати.

Все те, що відбувається, жодним чином не збільшує авторитет влади.

Особливе місце тут займає історія з головним редактором газети "Свобода" Олегом Ляшком, якого нині утримують під вартою у Черкасах.

Це, в цілому, шкодить не лише стабільності в країні, але і авторитету України у світі.

Ситуація з Олегом Ляшком доводить, що навіть коли починають знущатися, саджати у в’язниці журналістів, їхні колеги не спроможні їх захистити. У цьому є проблема української журналістики".

До речі, мас-медіа в Україні чомусь замовчують судове протистояння в Одесі та спроби виборчого блоку "Наша Україна" скасувати результати виборів міського голови та депутатів міськради. "Наша Україна" вважає вибори сфальсифікованими.

Едуард Гурвіц вважає, що "конфлікт в Одесі найбільш яскраво показує, до якого цинізму можливо дійти під час фальсифікації.

Руслан Боделан, без сумніву, програв вибори. Ця поразка була дуже вражаючою. Йому лише вдалося незаконно сфальсифікувати результати голосування. А тепер вони хочуть уникнути відповідальності.

Підконтрольна владі преса нічого про Одесу писати не буде. Вони взагалі не хочуть, щоби про це знали, бо це є свідченням мерзотної поведінки чиновників."

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль