пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200207
18.12.2002

У рамках проекту "Розвиток демократії і прав людини у ЗС України" у Севастополі пройшов семінар з правової тематики і соціально-правових консультацій для військовослужбовців.

   

15 березня в Севастополеві завершив роботу дводенний семінар "Міжнародне і національне законодавство стосовно принципів демократії і прав людини", який організований Міністерством оборони України разом з Міжнародним товариством прав людини за підтримкою Європейської Комісії ЄС і ОБСЄ.

Під час семінару були прочитані лекції з правової тематики і надані соціально-правові консультації для військовослужбовців Севастопольського гарнізону і членів їхніх родин. У заході брали участь представники Міжнародного товариства прав людини, міністерств України, органів виконавчої влади міста.

Як повідомили Центру "ЛІГА" у прес-службі Міністерства оборони України, цей семінар проводився в рамках проекту "Розвиток демократії і прав людини в Збройних Силах України". У ході реалізації цього проекту до 2004 року планується провести в Україні з залученням висококваліфікованих фахівців із країн Європейського Союзу 30 семінарів з офіцерами Збройних Сил і прочитати 20 лекцій для слухачів і курсантів військових навчальних закладів. Також планується підготувати і видати поліграфічну продукцію по визначеній проблематиці для всіх категорій військовослужбовців.

LIGA ONLINE 15.03.02

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль