пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
18.12.2002
Хроніка

Європарламент проголосував за розширення прав іммігрантів.

   

5 лютого члени Європейського парламенту звернулися до глав урядів країн ЄС з вимогою надання більших прав для неєвропейців, що працюють у 15 країнах союзу.

З 626 членів парламенту за надання іммігрантам рівних прав із громадянами Європи в частині соціального захисту, права на працю, умов праці і навчання, проголосували 408 депутатів. Проти подібного рішення виступили 89 чоловік, утрималися 28, — повідомляє Mignews.

У своїй резолюції Європарламент визначив, що "представники неєвропейських країн повинні мати визначений уніфікований набір прав, що повинні бути максимально наближені до прав громадян Європи".

Законодавець з Великобританії баронеса Сара Ладфорд, один із авторів парламентської постанови, відзначила, що результати голосування повинні стати "певним сигналом" для урядів європейських країн стосовно приведення в дію планів по розширенню прав іммігрантського співтовариства, чисельний склад якого в Європі наближається до 20 мільйонів.

У доповіді Європарламенту, представленій увазі депутатів, зокрема, вказувалося, що в Європі останнім часом відчувається гостра недостача таких кваліфікованих фахівців, як лікарі, вчителі і фахівці в області високих технологій. Ці ніші можуть бути заповнені фахівцями неєвропейського походження.

Європейський парламент також рекомендував урядам 15 країн надавати неєвропейцям право на проживання на термін не менш трьох років.

Наш.інформ.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль