пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200307
09.12.2003

Генеральна прокуратура відреагувала на депутатський запит голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка від 7 лютого про „Наказ Міністерства транспорту України №61/4-Ц від 18.12.02 р. щодо введення інформаційної цензури на транспорті“

   

За словами Миколи Томенка, генпрокурор Піскун повідомив, що перевіркою Генпрокуратури було встановлено, що пункти 8.2, 8.3 „Інструкції про розміщення реклами друкованої інформації та розповсюдження преси на вокзалах і в поїздах залізниць України“, затвердженої наказом Гендиректора Укрзалізниці №644-у від 12.12. 2002 р. „суперечать вимогам Закону України „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні“. Також Піскун повідомив, що „з метою приведення зазначеної інструкції до вимог чинного законодавства, Генеральною прокуратурою України на ім’я Міністра транспорту України – Генерального директора „Укрзалізниці“ – внесено протест. Розгляд протесту Генеральною прокуратурою України взято на контроль“.

У зв’язку з цим, Томенко закликав Президента України та голову Кабінету Міністрів з’ясувати правомірність перебування на чільних посадах осіб, які, за офіційними даними Генпрокуратури, здійснюють грубі порушення українського законодавства. „Хочу наголосити, що запровадження цензури є звичним порушенням закону для осіб, наближених до партії СДПУ(О). Міністр транспорту (Кирпа), який своєю інструкцією порушив Закон України, призначений до складу Кабінету Міністрів саме за квотою СДПУ(О)“.

Наш інформ.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль