пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
09.12.2003
Оголошення

Правові засади діяльності та бухгалтерський облік у неприбуткових організаціях.

   

Олександр Винников. Неприбуткові організації в Україні: ресурси та оподаткування. Обсяг – 176 стор. Мова видання – українська. Ціна – 20 грн.

Ця книга є дослідженням правових особливостей статусу неприбуткових організацій в Україні. Особливу увагу приділено практичним аспектам застосування законодавства про неприбуткові організації та їх оподаткування. Два споконвічні запитання – „Як збільшити доходи?“ і „Як скоротити витрати?“ – розглядаються комплексно, спираючись на численні нормативні акти та роз’яснення.

У книзі в добре структурованій послідовності викладено як загально правові питання, що стосуються повсякденної діяльності неприбуткових організацій (як-от особливості укладення благодійних договорів чи оплати праці), так і ті, з якими НПО раніше не стикалися (особливості створення ендавменту, правовий статус волонтерів, соціальний маркетинг, процедури закупівель за бюджетні кошти тощо).

Практичні рекомендації і зразки договорів, вміщені в книзі, ґрунтуються на кількарічному досвіді роботи автора як радника з правових питань програми міжнародної технічної допомоги, а також як тренера і консультанта неприбуткових організацій. Майже всі ці зразки та рекомендації вже успішно використовуються українськими неприбутковими організаціями.

Сподіваємося, що ця книга стане надійним помічником для керівників неприбуткових організацій, фахівців з управління фінансами, а також всіх, хто цікавиться правовими та фінансовими аспектами діяльності неприбуткових організацій в Україні.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль