пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200310
10.12.2003

У справі антипрезидентських публікацій прокуратура допитала редактора «Антенни» Валерія Воротника.

   

Минулого тижня прокуратура Черкаської області зробила виїмку екземплярів черкаської газети „Антенна“ за листопад-грудень 2002 року, де містилися ряд публікацій, мова про які йшла в спеціальному дорученні генеральної прокуратури України. Це кілька передрукованих статей з газети „Грані-плюс“ Тетяни Коробової і один авторський матеріал журналіста „Антенни“.

Головний редактор „Антенни“ Валерій Воротник також повідомив, що ще 31 березня його було викликано до прокуратури Черкаської області. Журналіста допитали як свідка у кримінальній справі, яку порушила Генеральна прокуратура України за фактами публікацій в засобах масової інформації, брошурах, інших виданнях матеріалів, спрямованих на перешкоджання виконанню службових обов’язків і підрив авторитету президента країни і мають образливий, наклепницьких характер.

Воротник звертає увагу на те, що прокуратурою були вилучені ті публікації „Антенни“, які наводилися у „моніторингу“ української преси, який надсилав керівник головного управління інформаційної політики Адміністрації Президента Сергій Васильєв доповідачу Парламентської Асамблеї Ради Європи Ханне Северинсен „на підтвердження того, що в Україні існує широкий плюралізм думок у вітчизняних ЗМІ“.

– Мабуть, щоб робота даремно не пропала, в адміністрації президента прийняли рішення поскаржитися тепер у прокуратуру, – вважає Воротник.

Інститут масової інформації

08.04.2003

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль