пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200311
10.12.2003 | Ігор Столяров, м.Одеса

Про ставлення одеської мерії до журналістів, і не лише про це...

   

В Одесі завершився триденний попереджувальний страйк опозиції, учасники якого вимагали скасуванння рішення міськради та виконкому про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, відновлення цілодобового постачання гарячої води, відставки міського голови Руслана Боделана.

В ніч з 30 квітня на 1 травня група невідомих осіб намагалася спровокувати бійку з учасниками цілодобового страйку. Зберегти спокій допомогло лише втручання правоохоронних органів.

Попереджувальний триденний страйк завершився 1 травня проведенням на Куликовому майдані мітингу опозиції.

Дві спроби з’ясувати думку міської влади про вимоги учасників попереджувального страйку опозиції були безрезультатними.

Керівник управління внутрішньої політики Одеського міськвиконкому Олександр Зозуля, який 1 травня спостерігав за мітингом опозиції на Куліковому майдані, на прохання прокоментувати вимоги страйку відповів відмовою.

Він показав у бік учасників мітингу і сказав: „Йдіть до них і розпитуйте. Ми цей страйк не проводили і його коментувати не будемо. У мене сьогодні не той настрій, щоби робити коментарі“.

Помічник Одеського міського Голови Олег Дмитрик був у спілкуванні з кореспондентом „Голосу Америки“ ще радикальніше.

На прохання про організацію зустрічі з міським головою Одеси Русланом Боделаном для того, щоби почути від нього коментар вимог організаторів попереджувального страйку, Олег Дмитрик зазначив: „У мене немає бажання з Вами спілкуватися. Це не мої проблеми...“ і поклав телефонну слухавку...

Коли я зателефонував вдруге, – помічник Одеського міського голови Олег Дмитрик повідомив, що для зустрічі з Русланом Боделаном слід писати прохання і чекати до вирішення питання не один день...

Тим часом, одеська міська влада організувала на Думській площі власний першотравневий мітинг. Потім тут був концерт.

Залізні паркани, які стояли навколо будинку мерії зникли одразу після оголошення 1 травня завершення попереджувального страйку опозиції.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль