пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
14.12.2003

Проект навчання громади основам самоврядування стартував на Полтавщині.

   

У 20 районах Полтавської області розпочав роботу проект “Вчимося самоврядування”, який має на меті залучити якнайбільшу кількість членів територіальних громад до участі в місцевому самоврядуванні.

Протягом року тренери проекту, які мають значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування та громадської діяльності, проводитимуть семінари та тренінги в районних центрах Полтавщини. Їх слухачами будуть депутати місцевих рад, голови вуличних і будинкових комітетів, активісти громадських організацій. Проект “Вчимося самоврядуванню” є ініціативою Асоціації підприємців і підприємств м. Миргорода та Полтавського обласного фонду “Милосердя і здоров’я”. Він став одним із переможців конкурсу грантів у рамках проекту “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

Проект “Вчимося самоврядуванню” має намір поширити досвід територіальної громади Миргорода з відстоювання прав та лобіювання інтересів громади. Проект відкритий для нових ініціатив, а тому запрошує до співпраці представників усіх територіальних громад Полтавської області. Здобутки й досягнення з удосконалення процесів місцевого самоврядування та захисту прав громадян будуть розміщені в посібнику “Самоврядування на Полтавщині”, який побачить світ наступного року. У перспективі проект “Вчимося самоврядуванню” планує продовжити свою діяльність на Харківщині.

Тел. для довідок у Миргороді (05355) 5-27-76.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль