пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200335
14.12.2003

Міліція Мукачева проводить масові арешти за участь у вчорашньому мітингу-протесті.

   

31 грудня міліція міста Мукачева розпочала масові арешти депутатів міськради і представників приватних підприємств, які брали участь у вчорашньому мітингу протесту під стінами мерії. Про це повідомив народний депутат Юрій Оробець.

“Міліціонери не мали жодних документів, оформлених на те, щоб вести такі дії. Зараз все відбувається за сценарієм 1937 року. Ми звернулися до Ніни Карпачової та до секретаря Ради національної безпеки Радченка, щоб він негайно вжив необхідних заходів, аби усунути неправомірні дії міліції”, – повідомив народний депутат.

На його думку, “обласні представники СДПУ (о) навмисно провокують перед святами масові протистояння, вводячи елементи надзвичайного стану, щоб таким чином нібито легітимізувати явно не правовий указ Президента. Масові арешти викликають сильну негативну реакцію всіх жителів міста”.

Зараз народні депутати Олексій Івченко, Віктор Пинзеник, Юрій Оробець, Роман Зварич та Віктор Балога звертаються до силових структур, намагаючись нейтралізувати те беззаконня, яке відбувається у місті напередодні свят.

Прес-служба “Нашої України”
31-12-03

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль