пошук  
версія для друку
06.04.2004

Під час виборів міського голови м. Запоріжжя міські телеканали віддали перевагу одному кандидатові

   

За підсумками виборів міського голови м. Запоріжжя 8 червня 2003 р. обраним міським головою став губернатор Запорізької області Є. Карташов.

Під час перевиборної кампанії телеканали ТВ-5 та „Запоріжжя” в своїх матеріалах по кілька разів за випуск новин висвітлювали діяльність тільки Є.Карташова. Жодного разу на екрані не промайнув жоден інший кандидат. Більш того, телеканал ТВ-5 офіційно відмовив кандидату на посаду міського голови Володимиру Кальцеву навіть за гроші вийти в ефірі телекомпанії. Єдиною телекомпанією, що висвітлювала діяльність інших кандидатів був ТРК „Алекс”. Однак за п‘ять діб до виборів телеканал „Алекс” почав відмовляти всім іншим суб‘єктам виборчого законодавства в ефірному часі. Всім – окрім губернатора Карташова.

Дуже цинічною в цьому аспекті виглядає фраза Євгена Григоровича на передодні виборів про те, що в Запоріжжі повна демократія та свобода слова, „а почему телеканал ТВ-5 показывает только меня – наверное у них такой принцип работы”.

Вибори міського голови м. Запоріжжя ще раз довели, що свобода слова в Запорізькій області – дуже умовне поняття, смисл якого має право тлумачити тільки влада!11.06.2003, Запорізьке обласне відділення Комітету виборців України

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль