пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
06.04.2004
10

До ІМІ звернувся колектив газети “Україна молода”

   

06-10-2003 до ІМІ звернувся колектив газети “Україна молода”. Колеги привертають увагу до ситуації, яка склалася навколо розміщення реклами цієї газети на державному радіо.

”Колектив газети «Україна молода» з подивом сприйняв відмову Національної радіокомпанії України розмістити наше рекламне оголошення на Першому каналі Українського радіо. Особливо дивує те, що усну відмову ми отримали через кілька днів після укладення відповідного договору і, більше того, виходу в ефір згаданого оголошення в минулий понеділок та вівторок. А після цього — раптовий відбій!...

Редакція газети «Україна молода» має підстави вбачати у такому рішенні Національної радіокомпанії України зовсім не комерційні мотиви, а політичне замовлення вищої української влади, яке наші колеги з державного радіо змушені були виконати. Ми схильні вважати це відвертим тиском влади на газету, відому своїми опозиційними політиці Президента України Леоніда Кучми та його оточення виступами. Вбачаємо у цьому продовження політики придушення свободи слова всілякими адміністративними засобами, що вже не вперше демонструє влада стосовно українських мас-медіа, які обстоюють альтернативну позицію”.

(Моніторинг Інституту масової інформації)


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль