пошук  
версія для друку
06.04.2004

Оскільки Біла книга полтавської журналістики видана мізерним тиражем (200 примірників) на початку наступного року Полтавський медіа-клуб планує випустити друге, доповнене видання накладом 1000 примірників

   

Незважаючи на те, що ще у липні на засіданні депутатської комісії облради газеті „Село полтавське” було вказано на недопустимість порушення інформаційного законодавства – відсутність у вихідних даних тиражу, тижневик і досі приховує наклад. Пікантність ситуації в тому, що серед засновників газети – облпресінформ, який повинен контролювати дотримання інформаційного законодавства ЗМІ.

Генеральна прокуратура України повідомила журналістку Людмилу Кучеренко, що ”за фактами, викладеними в газеті „Свобода” №38 щодо погроз у зв‘язку з журналістською професійною діяльністю з боку підприємця Лебедина Ю.Я. і результатами перевірки прокуратурою Полтавської області скасовано постанову Новосанжарського РВВС про відмову в порушенні кримінальної справи та направлено матеріали для додаткової перевірки”.

На базарі в Шишаках  місцеві жителі нам‘яли боки радіожурналісту А.Волику, автору публікації в „Зорі Полтавщини” на підтримку депутата облради М.Ясківця, котрий очолює районну будівельну організацію (що має великі борги перед бюджетом) і перешкоджає реалізації на Полтавщині державної програми „Власний дім”.

Під час останньої передачі на обласному радіо в прямому ефірі „Запитай у влади” за участю голови облдержадміністрації О.Удовиченка, працівник прес-служби ОДА І.Борт, котра чергувала у студії, не дозволила Людмилі Кучеренко, яка додзвонилася на одноканальний телефон 2-17-30, задати запитання губернатору в прямому ефірі про закатованого УБОЗівцями. Коли пізніше журналістка запитала І.Борт, хто запровадив таку цензуру на обласному радіо, та відповіла, що це питання до ген. директора ОДТРК „Лтава” М.Ляпаненка.

Напередодні семінару для полтавських журналістів, що його проводили медіа-адвокати IREX U-Медіа, до їхнього київського офісу зателефонувала  кореспондент „Зорі Полтавщини” Ірина Курочка, котра представилася менеджером Полтавського прес-клубу реформ, і заявила, що нібито представники ЗМІ Полтавщини відмовляються брати участь у семінарі „Правове забезпечення діяльності журналіста в Україні” через те, що його організовує... Полтавський медіа-клуб. Більшої брехні варто й вигадати. По-перше, семінар, в якому взяли участь понад 40 журналістів ЗМІ Полтавщини, проводив IREX U-Медіа, а медіа-клуб лише допомагав їх оповістити. По-друге,  Ірина Курочка, якій зателефонувала президент медіа-клубу Л.Кучеренко, не змогла назвати жодного журналіста, який буцімто відмовився йти на семінар.

(“Полтавський обласний медіа-клуб”, №64, 29 грудня 2003 р.)

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль