пошук  
версія для друку
06.04.2004

19.01.2004 У Запоріжжі помер від інсульту 26-річний журналіст газети «Запорізька Січ» Сергій Гончаренко

   

Це сталося під час щорічного різдвяного футбольного турніру пам’яті Олександра Кузнєцова - народного депутата, засновника Запорізької ТРК «Алекс». Як розвовіли члени команди, Сергій Гончаренко знепритомнів під час 2-го тайму матчу між виданями «Запорізька Січ» і «Теленеделя». Спроби гравців і глядачів привести його до тями успіхом не увінчалися. Була викликана «швидка», яка доставила Сергія Гончаренка до реанімаційного відділення Запорізького центру екстремальної медицини, де він за декілька годин помер.

За словами начальника відділу медичних катастроф Запорізького міського центру екстреної і швидкої допомоги Юрія Бабенка, спроби врятувати життя тривали понад 7-ми годин, але вночі 18 січня, о 2.40, медики констатували смерть, причиною якої став інсульт і, можливо, як вторинне – інфаркт міокарду.

Як повідомили в редакції газети «Запорізька Січ», журналіст розробляв, в основному, теми економіки і фінансів. Після попереднього вересневого нападу на журналіста (його вдарили ножем у живіт у власному під’їзді) редактор газети «Запорізька Січ» припустив, що тоді причиною нападу могла бути його професійна діяльність – підготовка матеріалу про переділ власності у сфері торгівлі та приватизації.

Головний редактор Олександр Верьовкін не пов’язує попереднє ножове поранення із інсультом, від якого помер журналіст. В розмові з кореспондентом ІМІ він зазначив, що Сергій Гончаренко помер в наслідок загострення хронічної хвороби, про яку сам не знав.

(Інститут масової інформації, 09.02.2004)

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль